O Outdoor Loket

Na počátku všeho bylo několik nadšenců - Petr (tedy já), Michal a příležitostní běžci. Web (na původní adrese www.behani.net) pod názvem Running Loket od roku 2005 mapoval naše zdolávání přírodních překážek a postupné ničení kolen a kyčlí. V roce 2007 se k nám přidal náš borderák Rick. Běhání i výšlapy s ním mne nakonec přivedly k přejmenování stránek na Outdoor Loket.

Web je postaven jako mobilní webová aplikace, proto je desktopová verze poměrně strohá. Pro mne to je katalog, který mapuje okolí Lokte ve směru do Slavkovského lesa a větší rozšiřování je sporadické. Mnoho snímků je již dnes historických, neboť místa, cesty i důležité milníky nejsou nebo vypadají jinak. Další přiblížení lze najít na mém webu Chytrák Tim nejčastěji v podobě ročních bilancování a zážitků z běhů.

U Zapomenuté štoly

Mohyla, kterou jsem kdysi postavil. Každoročně ji někdo zbourá a já opět dám dohromady. Mnohokrát jsem prohlásil, že to nevzdám, jde o symbol běžců v polovině trasy mezi Loktem a kostelem sv. Mikuláše pod Krudumem. A má v lese své místo.