Supí potok

Supí potok je asi 1 km od Lokte na cestě ve směru od Sokolova. Cesta kolem něj vede do Dvorů nebo na Hruškovou. V každém případě stále do kopce, i když ne tak drasticky jako od autobusových zastávek. Před Supím potokem je možné odbočit doleva do lesa na Vrstevnicový běh. Jde o trasu, která vede rovněž do Dvorů.

GPS: 50°10'53.061"N, 12°44'26.11"E
Cesta k Supímu potoku

Cesta k Supímu potoku od silnice do Lokte. Asfaltová silnice je asi 1 km dlouhá, poté již vstupujete do lesa.

Supí potok

Supí potok - sídlo Loketských městských lesů, s.r.o. Má už taky svou historii - od SSM, přes restauraci, požár až po současný stav.

Vrstevnicová trasa

Cesta od Supího potoka směrem vrstevnicovou pěšinou, která se napojuje na nejkratší cestu do Dvorů. Zde je již kousek od propojení.

Supí potok - u rybníčku

Cesta od Supího potoka směrem do Lokte. U mapy začíná trasa pro vrstevnicový běh, která vede rovněž do Dvorů. Pro otrlejší krosaře.

Cesta nad Supím potokem

Cesta nad Supím potokem se často mění. Mohou za to kromě počasí i těžaři, kteří ji na některých místech ničí. Ale kámen je věčný! Přesně o tento jsem se v létě 2013 přerazil. Při každé cestě okolo něj si to připomenu.
(Můžete jej zkusit najít.)

Nová cesta

Letos (2019) došlo k úpravě celého úseku od Supího potoka po několik kilometrů. Cesta ztratila své krosařské kouzlo, jistě tu bude hodně turistů a cyklistů.