Koloběh

Outdoor Loket se rozrůstá o další sport a to koloběh. Běhání je skvělé, výšlapy rovněž. Ale když vás nebaví cyklistika a běhy se občas přejí? Stačí naskočit na koloběžku a vyjet/vyběhnout. Ano, jedete nebo běžíte?

Loket je specifický tím, že žádná cyklostezka z něj není po asfaltových trasách (kromě Kozích vrchů). Šotolinový povrch vyžaduje sledování cesty a jízda tady není o rychlosti. Ale prakticky všechny trasy na Outdoor Loket lze na kolobrndě projet bez problémů a rychleji a pohodověji než při bězích.

Zatímco běžci nemají moc v lásce brutální cyklisty ani roztahovačné turisty, koloběžkář budí úsměv a zvědavost. Chvíli běžíte, poté jedete, tlačíte kolobku do kopce nebo se pouštíte dolů. Vlastně jste pořád v pohybu.

Kozí vrchy na koloběžce

Na koloběžce na rozcestí Zdemyšl. Dojet až sem je i o běhu a tlačení. Ale také o skvělých sjezdech, které budou následovat, když si vyberete směr na Svatošské skály. Poslední 2 kilometry nad skalami jsou hodně prudké.

Svatošské skály na koloběžce

Na koloběžce na Svatošských skalách. Tradiční trasa ke Svatošským skalám po šotolinové cestě. Docela skákavá, určitě tady nebudete získávat rychlostní prémie. Ale zase si užijete nádhernou krajinu.

U Hájovny Bor na koloběžce

Na koloběžce u hájovny Bor. Od Kozihorské křižovatky sjíždíte asi 3 km k rozcestníku. Odtud můžete pokračovat až do Karlových Varů. Po celou dobu jedete po lesní asfaltové cestě, takže docela rychle. Pozor na závěrečný sjezd, je hodně prudký!

Na koloběžce do Tašovic

Na koloběžce na cestě do Tašovic. Od Svatošských skal po cyklostezce můžete dojet až do Tašovic u Karlových Varů. Krásný, rovný a rychlý asfaltový úsek s několika retardéry je o vyzkoušení, jak rychle umíte koloběžku rozjet. V sezóně se bez zvonku neobejdete, je tu hodně turistů.