Koloběh

Outdoor Loket se rozrůstá o další sport a to koloběh. Běhání je skvělé, výšlapy rovněž. Ale když vás nebaví cyklistika a běhy se občas přejí? Stačí naskočit na koloběžku a vyjet/vyběhnout. Ano, jedete nebo běžíte?

Loket je specifický tím, že žádná cyklostezka z něj není po asfaltových trasách (kromě Kozích vrchů). Šotolinový povrch vyžaduje sledování cesty a jízda tady není o rychlosti. Ale prakticky všechny trasy na Outdoor Loket lze na kolobrndě projet bez problémů a rychleji a pohodověji než při bězích.

Zatímco běžci nemají moc v lásce brutální cyklisty ani roztahovačné turisty, koloběžkář budí úsměv a zvědavost. Chvíli běžíte, poté jedete, tlačíte kolobku do kopce nebo se pouštíte dolů. Vlastně jste pořád v pohybu.

Koloběžka MIBO Malaga

Velká koloběžka MIBO Malaga (26/20)je skvělá univerzálka pro delší trasy. Díky širším plášťům jezdí pohodlně i na šotolinových a lesních cestách.

Koloběžka Kickbike Clix

Malá/velká a lehká koloběžka Kickbike Clix (16/16) je skládací a skvěle se na ní jezdí do kopců. Není rychlá, ale dobře reaguje na nerovnosti a bezpečně se ovládá.